Oprava titanzinkové střechy gumoasfaltem a asfaltovými pásy

Koupil jsem dům, kde při prvním dešti začalo zatékat to titanzinkové střechy o sklonu jen cca 3-5 %. V PD je psaná ve skladbě pod plechem 2x svařovaná IPA, ale zda tam je, nevím. Voda na plechu stojí v kalužích a zdá se, že vzlíná falcy. Chtěl jsem na plech položit 2cm EXP a na něj fólii. Firmy mi nabízely 12m2 střechy za 60 tis. Kč, ale realizace až v únoru až jedna nabídla cenu 30tis. a realizaci okamžitě. Natřela titanzinek gumoasfaltem a druhý den natavila 2x asfaltové pásy pouze k falcům. Falcové spoje následně překlenula asfaltovými dilatačními pásky v oblouku s tím, že při smrštění plechů by neměly prasknout, ale narovnat se. Střecha je jen 2,5×4 m velká. Myslíte, že se to v lednu roztrhá?

Chybí mi více informací. Například jaké asfaltové pásy firma použila, jak na plochu, tak na přemostění dilatace. Také bych potřeboval např. nákres provedení dilatace. Falce prováděcí firma nejdříve sklepala nebo nechala v původním tvaru? Použil se EPS?
Obecně lze říci, že vámi popsané řešení lze funkčně a bezpečně provést, ale záleží opravdu na kvalitě provedení a kvalitě použitých materiálů.