Pokládka samolepicích pásů jako finální vrstva na asfaltový nátěr

Jen jsem se chtěla zeptat zda je možné samolepící pás nalepit na střechu je pokryta asfaltovým nátěrem nebo jak postupovat?

Samolepící asfaltové pásy nejsou určeny jako finální (vrchní) vrstva střešního pláště.
Ve vašem případě velmi záleží na stavu stávajícího asfaltového pásu na střeše a celé skladby střechy. Pokud je opravdu v dobrém stavu, ve střešním plášti není zabudována vlhkost, a nebudete střechu dodatečně zateplovat, lze váš požadavek řešit celoplošným natavením jedné vrstvy finálního SBS modifikovaného asfaltového pásu chaBIT ELAST PV S42 FINAL nebo charBIT ELAST PV S52 FINAL.
Tyto modifikované asfaltové pásy jsou opatřeny břidličným posypem, který je chrání před UV zářením a prodlužuje jejich životnost a hydroizolační funkci.
CharBIT ELAST PV S42 FINAL – modifikovaný asfaltový pás s nosnou vložkou z polyesterového rouna, tloušťky 4,2 mm, ohebnost na trnu -15 st.C, povrch pásu je kryt posypem břidlicí pro ochranu proti UV záření.
CharBIT ELAST PV S52 FINAL – modifikovaný asfaltový pás s nosnou vložkou z polyesterového rouna, tloušťky 5,2 mm, ohebnost na trnu -15 st.C, povrch pásu je kryt posypem břidlicí pro ochranu proti UV záření.